Ioana

Angajam Senior Financial Analyst la o fabrica din Petresti.

  • Ioana

CERINTE:
- experienta: Reporting & Audit 4 ani
- cunostinte lb engleza
- abilitati excelente in Power Point
- familiarizat cu inregistrarile contabile
- capacitate si cunostinte de a analiza datele financiare
- licenta intr-un domeniu relevant(afaceri,finante,economie,contabilitate)
- familiarizat cu gestionarea veniturilor si analiza costurilor de productie
RESPONSABILITATI:
- crearea rapoartelor lunare si anuale pentru a identifica rezultatele,tendintele si previziunile financiare
- conduce procesul de planificare financiara si rapoarte,inclusiv procesul de bugetare.
BENEFICII:
- salariu motivant
- bonuri de masa
- prime de sarbatori
- alte beneficii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ioana pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ioana pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ioana locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?